SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DUŻY KRYSZTAŁ 500G VITA NATURA View larger

SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DUŻY KRYSZTAŁ 500G VITA NATURA

4,32 zł z VAT
Dostępność: Produkt niedostępny

Nowy produkt

- Sól himalajska jest najczystsza ze wszystkich dostępnych soli. Swój naturalnie różowy kolor zawdzięcza środowisku w którym powstała – oryginalna sól pochodzi wyłącznie z Karakorum w Himalajach.

Sól himalajska różowa uznawana jest za najzdrowszą i najczystszą odmianę soli na świecie. Dietetycy polecają, by zamienić tradycyjną sól kuchenną na jej szlachetniejszą wersję, dzięki temu dostarczymy do organizmu nie tylko samego chlorku sodu, ale wszystkich możliwych pierwiastków.

Sól różowa zawiera ich bowiem aż 84. Co ciekawe ich proporcje są bardzo zbliżone do zawartości minerałów w ludzkim organizmie. Włączenie więc soli himalajskiej do codziennej diety może częściowo uzupełnić niedobory niektórych składników odżywczych.

Warto również dodać ten wyjątkowy, zdrowy produkt do kąpieli, gdyż w ten sposób oddziałuje on równie korzystnie na nasze zdrowie. 

Sól himalajska różowa ma również szerokie zastosowanie w kosmetyce. Doskonale sprawdzi się jako peeling do ciała, świetnie oczyści i zregeneruje skórę. Można ją także stosować jako płukankę na włosy. Sól różowa wzmocni je i doda blasku, a także przyspieszy ich porost.

Przede wszystkim sól himalajska różowa sprawdzi się w kuchni jako dodatek do wszelkiego rodzaju potraw, zup, dań wegetariańskich, wegańskich oraz tradycyjnych. Można ją wykorzystać wszędzie tam, gdzie normalnie użyto by tradycyjnej soli kuchennej.

W sklepach dostępna jest sól himalajska różowa o drobnych, średnich i dużych kryształkach. Ich rozmiar jednak nie wpływa na jej właściwości zdrowotne. Każdy rodzaj tego produktu dostarczy do organizmu cennych wartości odżywczych oraz wpłynie korzystnie na zdrowie, samopoczucie i urodę.

PRODUCENT SOLI HIMALAJSKIEJ RÓŻOWEJ ŚREDNI KRYSZTAŁ VITA NATURA NAPISAŁ …

Sól himalajska jest najczystsza ze wszystkich dostępnych soli.

Swój naturalnie różowy kolor zawdzięcza środowisku w którym powstała – oryginalna sól pochodzi wyłącznie z Karakorum w Himalajach.

Sól himalajską cechuje wyjątkowe bogactwo mikroelementów. Można jej używać także w kosmetyce – do kąpieli, maseczek i peelingów.

Zastosowanie w kuchni: Podkreśla smak potraw w końcowej fazie ich przygotowania, a także konserwuje żywność.

Zastosowanie w kosmetyce: Można jej używać do kąpieli solankowych, maseczek, płukanek oraz peelingów. Sól stosuje się także do wywabiania plam.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podobne produkty